Kanseroloji

Kanser hakkında her şey

Hos Geldiniz

Kanseroloji.com Kanserde erken teshis cok onemlidir. Kanser turleri bireylerin bunyesine gore farkli etkilesimde bulunabilir. En onemlisi umutsuzluga kapilmadikca kanseri yenme ihtimaliniz her zaman vardir. Kanseri yendikten sonra da cok siki bir bakim gerekmektedir.

Akciğer kanseri olan Babamda tedavi süreci..

Yazan: admin Tarih: May 1st, 2011 | Kategori:: Akciğer Kanseri

mrb arkadaşlar
benim babamada 3 ay önce akciğer kanseri teşhisi kondu.ilaçlı emar çekildi ve metastaz yani yayıldığını kanserin 4.evrede olduğunu söylediler.pete girdi.küçük hücreli kanser çeşidi dendi.şu anda babamın akciğerde 8cm beyincikte 25mm omurilikte 2 tane kitle var.
babamı antalya’daki medical park hastanesine götürdük.orda çok ünlü bir doktor var.Prof.dr.Yener Koç.onkoloji bölümünde ilik nakli uzmanı.literatürde adı var ve amerika’da üç kere yılın doktoru ödülü almış.kesinlikle tavsiye ederim.uyguladığı iyi tedavinin yanında hastaya çok güzel moral veriyo.biz şimdi babamın öleceğini hiç aklımıza getirmiyoruz.
tedavi başlandı.beyincikteki kitle için 10 seans ışın tedavisi yaptılar.şimdide kemoterapi aldı.ikincisinide 9 mayısta alacak.yeni bir yöntem çıkmış damardan vermiyolar kemoterapiyi babamın göğsüne hemen derinin altına bir cihaz yerleştirdiler.15 dk. sürdü bu işlem.port adında bir sistem.ucunda hortum var ve akciğere ulaşıyor hortumun ucu.şırıngayla veriyolar ilacı.hastaya çok kolaylık sağlıyomuş bu sistem.babamda kusma olmadı hiç.çok rahat şu anda.bu hastaneyi ve bu doktoru mutlaka tavsiye ederim.eğer götürme imkanınız varsa hiç düşünmeyin.Allah her hastaya şifa versin.

sezin

Admin: Babanıza acil şifalar


Bu yaziyla ilgili Kanseroloji.com'da bulunan diger yazilar62 Responses to “Akciğer kanseri olan Babamda tedavi süreci..”

Sayfalar: [5] 4 3 2 1 » Show All

  1. 62
    songül Says:

    selam annem akciger lekesi var baslangıcmıs ılac tedavısı görüyor suhan doktorlar amalıyat demıs ama annem korkuyor olmuyor eyerkı ılac tedavisi görürse ileşirmi…

  2. 61
    mery Says:

    Orhan ortaskin allah uzun ömür versin bütün kanser hastalarına bnm banada 1 ay önce kanser tesisi kondu ve were 4 ameliyat için çok geç dediler:( ilk hafta radyoterapi gördü bu haftada kemoterapi gördü. Sizi duyunca çok mutlu oldum inş bnm babamda iyileşir

Sayfalar: [5] 4 3 2 1 » Show All

Leave a Reply