Kanseroloji

Kanser hakkında her şey

Hos Geldiniz

Kanseroloji.com Kanserde erken teshis cok onemlidir. Kanser turleri bireylerin bunyesine gore farkli etkilesimde bulunabilir. En onemlisi umutsuzluga kapilmadikca kanseri yenme ihtimaliniz her zaman vardir. Kanseri yendikten sonra da cok siki bir bakim gerekmektedir.

Domuz gribi aşısı ne zaman geliyor?

Yazan: admin Tarih: Haz 18th, 2009 | Kategori:: Genel Sağlık Haberleri

Genel SAGLIK İlaç firması GlaxoSmithKline (GSK) tarafından çalışmaları devam eden H1N1 virüsü aşısının üretiminin tamamlanması halinde sonbahar aylarında kullanıma hazır hale getirileceği belirtildi. GSK’dan yapılan açıklamada, firmanın Dünya Sağlık Örgütü’nden aldığı çekirdek virüsle Kanada ve Almanya üretim tesislerinde H1N1 gribi aşı üretim çalışmalarına devam ettiği belirtildi. İlacın çalışmaların tamamlanmasının ardından gerekli yasal onayların alınmasını takiben sonbahar aylarında kullanıma hazır hale geleceği kaydedilen açıklamada, aşının temini konusunda dünya çapında birçok hükümet ve sağlık
yetkilileriyle temas halinde olan firmanın İngiltere, Fransa, Belçika ve Finlandiya hükümetlerinden çeşitli dozlarda aşı temini konusunda talep aldığı ifade edildi.


Bu yaziyla ilgili Kanseroloji.com'da bulunan diger yazilarLeave a Reply