Babam 70 yaşında mide kanserine yakalandı

Babam 70 yaşında mide kanserine yakalandı

 

Samatyada midesi komple alındı ve taşlı yüzük hüçreli en berbat olanından ve 6 ay ömür biçildi.İşin kötüsü yalnızım kimseye söyleyemiyorum ve annemde eklem romatizması yarıya yatalak nerdeyse.5 seans kemoterapi gördük 10 seans radyoterapi gördük.Cok zamanlar odamda ağlayarak sabahladım..Babamın midesini komple aldırdığım için ince bağırsak genişleyip mide oluncaya kadar cay bardaığının yarısı kadar mikserde çekdiğim karışımlarla besledim.Babam 5 yıl midesi olmayan hastalarda görülebilecek rahatsızlığın dışında pek ciddi problem yaşamadı.5 yıl doldu atlattık derken kalça kemiğine metastaz yaptı.10 seanas ışın 15 seans kemoterapi gördük.Dayanamayacağını hissettim.Tedaviyi kestirdim.Zaten kemoterapiyi gördüğümüz halde heryere sıçrama olmuş.Şu anda ağızdan da beslenemiyor.Damardan serum ve mama vermeye çalışıyoruz.

Hastalığını hala bilmiyor kemoterapiyi görürken midendeki çıkan yaralar kansere dönüşmesin diye yaptırdım dedim ve 6 yıldır her doktora gittiğimizde doktora önce ben içeri girip durumu anlatıp sonra onu doktorun yanına soktum.Şuan kanser olmayayım diye yapılan kemoterapinin bağırsağında çökme yaptığını zannediyor.Herkesi çok iyi anlıyorum .Çünki anlatılamayacak bir üzüntü.Allah herkese sabır versin Allah hiç kimseyi böyle acılarla sınamasın.

Babama ineğin karaciğer girişinde çıkan ve 1000 hayvanda bir olan kasaplara sorarsanız bilirler Alaza veya halk dilinde Horoza diyede bilinen küçük taşa benzeyen kanserin panzehiri denildi kastamonuda buldurdum ve yedirdim.Bala karıştırıp verdim.Bilmiyorum ömrümü uzattımı ama bazılarına özellikle iyi geliyormuş.

HERKESE AÇİL ŞİFALAR DİLERİM

Yılmaz

Admin:Acil şifalar diliyorum

Bir önceki yazımız olan Böcek ilaçlarında beyin tümörü riski başlıklı makalemizde böcek ilaçları, Beyin Kanseri ve beyin tümörü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Mide Kanseri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

2 yorum

  1. benim arkadaşımın babası mide problemi için hastaneye gitti ve anlaşıldı ki tümör varmış.Ve tümör sanırım karaciğer ve bağırsaklarda da görülmüş.ama ilk evrelerinde daha demişler.tedavisi mümkünmüdür?nolur bana bu konuda bilgisi olan birileri cevap yazsın…

  2. çok geçmiş olsun önce babanıza sonra da size… size diyorum çünkü yaşadıklarınızı birebir yaşayan biriyim ben.aynı anlattığınız gibi bende annemme durumunu söylemedim oda mide kanseri idi adenokarinom ve bize de taşlı yüzük denildi 6 ay ömür biçildi.her doktora gittiğimizde önce ben girdim durumu anlattım ama maalesef bazı doktor ve hemşireler bu konuda çok duyarsızlar.umurunda bile değil yanii
    çok çok zor bir durum Rabbim yardımcınız olsun.güçlü olmalısınız çünkü bazen gerçekten elden birşey gelmiyor işte:((((

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
akciğer kanseri | lenf kanseri | yumurtalık kanseri | meme kanseri | mide kanseri | cilt kanseri |