CERRAHİ FORMALAR VE TERLİKLER

CERRAHİ FORMALAR VE TERLİKLER

İzmir medikal olarak uzun yıllardır tasarım ayakkabılarımız ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Sabo terlik alanında da tüm hastane personellerinin de hizmetinde bulunmaktayız. Hastane personeli uzun süre ayakta durdukları için birçok ayak problemleri de meydana gelir. Tüm bunları düşünerek hastane çalışanlarını hem rahat ettirecek hem de ayakta estetik görünecek birçok farklı çeşitte sabo terlik üretimi de yapmış bulunmaktayız. Tasarım harikası olan terlik modellerimiz ise; bayan 101 klasik sabo terlik, bayan klasik sabo terlik, bayan dolgu topuk sabo terlik, bayan örgülü model sabo terlik, bayan klasik baklava dilimli terlik modeli, bayan klasik lacivert ve yıldız desenli sabo terlik, bayan klasik saraçlı sabo terlik modelleri bünyemizde mevcut olup her ayak numarasına uyum gösterir. Siz de erkek ya da bayan sabo terlik çeşitlerini İzmir medikal internet sitelerinden görüntüleyip siparişlerinizi tüm Türkiye geneline ücretsiz olarak verebilirsiniz.

Bünyemizde Bulunan Erkek Üniforma Seçenekleri

Firmamız bünyesinde hem bayanlar için hem de erkekler için klasik ve tasarım ürünleri hemşire forması ve diğer cerrahi formalar mevcuttur. Erkek üniformaları içersinde ise; erkek doktor önlük gurubu seçenekleri erkek doktor klasik yaka vizit önlüğü ve bu önlüğün kumaşı alpaka kumaştır. Erkek uzun kol kısa boy klasik yaka erkek doktor önlüğü ve bu önlüğün kumaşı alpaka kumaştır. Erkek cerrahi formalar ve yine erkek hemşire forması çeşitleri ise oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir  bunlardan bir kaçı ise; yarasa modelli cerrahi erkek takım, yarasa modelli alpaka kumaş erke takım, V yaka ince kumaş erkek takım, yine erkek V yaka alpaka kalın kumaşlı erkek cerrahi takım, desenli erke cerrahi takım, bunlara ek olarak bünyemizden sadece üst formalarda alabilirsiniz isterseniz bayan isterseniz de erkek olarak.

Firmamıza Ulaşım

Cerrahi forma ve diğer terlik, ayakkabı modellerini http://www.izmirmedikal.com.tr/ adreslerimizden rahatlıkla görüntüleyip sipariş verebileceğiniz gibi firmamıza ait olan müşteri hizmetlerimizi de 7/ 24 olarak arayıp önlük ve üniforma siparişinde bulunabilirsiniz. Tarafınıza gönderilecek kargo ücretsizdir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
akciğer kanseri | lenf kanseri | yumurtalık kanseri | meme kanseri | mide kanseri | cilt kanseri |