Cinsellik Önemlidir

Cinsellik Önemlidir

Vajinusmus Aşkı Öldürür

 

Bir evlilik aşkla başlar, dayanışmayla, paylaşmayla devam eder. Aşk bu saydıklarımın yanında birçok etkenle birlikte büyür ve mutlu evlilikler ortaya çıkar, ömür boyu devam eden mutlu evlilikler. Cinsellik ise evliliklerde en çok paylaşılan ancak en az sözü edilen fiildir. Hemen her gece aynı yatağa yatan ve fiziksel bir engel olmadığı sürece hemen her gece paylaşılması beklenen bir şey olan cinsellik, vajinusmus gibi bir düşman sahibi olunca diğer her şey yavaşça söner. Hastalık fark edilmezse birbirlerini anlayabilmeleri için çift terapisi görmeyen eşlerin birliktelikleri cehenneme dönecektir. Bu aşamada görülecek cinsel terapi mutluluğu getirecektir. Cinselliği unutan çiftler dayanışmayı, paylaşmayı unutur ve zamanla aşk da söner gider.

 

Cinsellik Mutluluğun Merkezi

 

Bir hastalık olarak fark edilmediği sürece vajinusmus, evliliklerin en büyük gizli düşmanıdır. Erkek cinsel olarak arzu edilmedikçe tahammülsüzleşmeye, asabileşmeye, gözünü dışarıya çevirmeye başlar. Oysa bir hastalık olarak fark edilirse ve tedaviye çift terapisi uygulanmalıdır. Bunun yanında uygulanacak cinsel terapi evliliği kurtarmak için önemli ve büyük adımlardır. Hiçbir evli çift mutluluklarının sebebi olarak cinselliği söylemez. Mutluyum çünkü eşim çok anlayışlı, cömert, nazik, zengin ve bunun gibi bir sürü etken sayar. Hiç kimseden eşim çok iyi seviştiği için çok mutluyuz diye duyamazsınız ama şuna emin olmalıyız sanıyorum, diğer her şeyin yanında mutlu çiftler çok iyi sevişirler.

 

Katil Kim?

 

Bir kadın hastalığı olarak vajinusmus tedavisi kolay fiziksel başka belirtileri ve yan etkileri olmayan ancak ortaya çıkardığı neticeler itibariyle korkunç tehlikeli bir hastalıktır. Fark edilmeyen veya tedavi edilmeyen bu hastalık ayrılmak için başka hiçbir nedeni olmayan çiftlerin ayrılık nedenidir. Hastalık olarak düşünülmediği için çift terapisi uygulanmaması hayatı çekilmez kılmaya başlar. Cinsel terapi uygulanmayan bu hastalık gittikçe eşleri birbirlerinden uzaklaştırarak çekilmez bir birliktelik ortaya çıkartır. En sonunda evliliği de aşkı da öldürür.

 

Taraflar aşklarını öldüren şeyin ne olduğunu bile anlamadan faili meçhul evlilik katili olmuştur vajinusmus. Oysa fark edildiğinde kolayca tedavi edilebilen bir hastalıktır. Çift terapisi ile karşılıklı anlayışın geliştirilir.  Cinsel terapi ile tekrar yaşanılabilir, tatmin getiren bir cinsel yaşamın mümkün kılındığı bir ilişki ortaya çıkarılabilir. Mutlu çiftler, vajinusmus mutluluğun katilidir.

 

Bir önceki yazımız olan Genç Görünmek için başlıklı makalemizde genç görünmek için giyim tarzı, genç görünmek için nasıl giyinmeli ve genç görünmek için nasıl makyaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
akciğer kanseri | lenf kanseri | yumurtalık kanseri | meme kanseri | mide kanseri | cilt kanseri |