Kansere karşı Büyük başarı – Soğuk Çözüm

Kansere karşı Büyük başarı – Soğuk Çözüm

Kansere karşı soğuk çözüm

Kansere karşı devrim niteliğinde çözüm bulundu.

Abd Detroitte tedavisi imkansız kanser türlerine karşı yüzde yüz başarılı bir yöntem denendi.Detaylar haberde.

Dr. Peter Littrip ilerlemiş, hatta yayılmış başka tedavi şansı bulunmayan kanser tümörlerini iğneyle içlerine girerek eksi 20 derecede dondurup küçültüyor.

Dr. Littrip’in geliştirdiği tedavi şimdi ABD’de 100 merkezde uygulanmaya başlandı..

Sabah’tan Esra Tüzün imzalı habere göre kanser hücrelerini dondurarak tedavi eden Dr. Peter Littrip, karaciğer, akciğer, böbrek gibi ileri kanser türlerini bu şekilde iyileştirdiğini iddia ediyor.

2 YIL İÇİNDE STANDART TEDAVİ YÖNTEMİ OLACAK

Detroit’te bulunan ve dünyanın en etkili kanser merkezi olan Barbara Ann Karmonos Kanser Merkezi’nin ünlü onkoloğu Prof. Dr. Peter Littrip’in kanser üzerine pek çok yeni araştırması bulunuyor. Onun araştırmalarının bir iki yıl içinde tüm dünyada standart tedavi yöntemleri arasında yer alması bekleniyor.

DR. LİTTRİP BULDU

Zorlu kanser vakaları üzerine çalışmalar yapan Dr. Littrip kendi geliştirdiği dondurma tekniğini anlattı:

ZORLU HASTALARDA KULLANILIYOR

Karaciğer, akciğer, böbrek, meme gibi pek çok kanser türünde uygulanabiliyor. Kanserin metastas yani sıçrama yaptığı zorlu hastalar da kullanıyor. Tedaviden yararlanacak hastaların zaten radyoterapi ve kemoterapi şansı bulunmuyor. Cerrahi olarak da kanserleri uygun noktalarda değilse bu yöntem gerçekten işe yarıyor.

HERŞEY BİR KAÇ DAKİKA SÜRÜYOR

Aslında son derece basit tek bir iğne ile tümörün içine giriyoruz. İğnenin sıcak ya da soğuk olması fark etmiyor. Tümörün tam içine girdiğimizde eksi 20 derece ısıda kanserli hücreyi donduruyoruz. Zaten tümördeki küçülme hemen gözlenebiliyor. İşlemi ameliyathane şartlarında yapıyoruz. Lokal anestezi yeterli oluyor. Zaten her şey birkaç dakika sürüyor.

YAKMADAN DAHA ETKİLİ

Yakma tedavisine benziyor ama dondurma tekniğiyle yakma tekniğinden çok daha başarılı sonuçlar elde ettik, üstelik bunları yayınladık.

AMERİKA’DA 100 MERKEZDE UYGULANIYOR

İğneyle dondurduktan sonra yüzde 90 küçülüyor. 1-2 saat sonra hastaya tomografi çekildiğinde bu açıkça görülüyor. Tümör bu dereceye indikten sonra çok kolay tedavi edebiliyoruz. Yayılmış kanser türlerinde işlemi tekrar tekrar uygulayarak ne kadar tümör varsa temizleyebiliyoruz. Tümörün yapısının buna uygun olması gerekiyor. Onun dışında çok basit bir yöntem. Şu anda Amerika’da 100 merkezde uygulanmaya başlandı. Hepsinden de iyi sonuçlar geldi.

Bir önceki yazımız olan Lenf Kanseri Lenfoma Belirtileri Tedavisi başlıklı makalemizde Lenf Kanseri ve Lenfoma hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

3 yorum

  1. PROSTAT KANSERİ HASTASIYIM TÜRKİYEDE DONDURMA İŞLEMİ YAPAN BİR YER VARMI VE MALİYETİ NE KADAR DIR TEŞEKÜR EDERİM

  2. Merhaba ingilizcem yok fiyat konusunda herhangi birşey yazıyormu acaba maddi durum yokta.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
akciğer kanseri | lenf kanseri | yumurtalık kanseri | meme kanseri | mide kanseri | cilt kanseri |