Modern Diş Hekimliği Hizmetleri

Modern Diş Hekimliği Hizmetleri

Diş hekimliğindeki son teknolojinin faydalarını kullanan Adadent, Ankara diş hekimi ihtiyaçlarınızda sizlere gelişmiş yöntemleri ile hizmet sunmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile kendinizi dişçi koltuğunda gibi değil, bir dost ziyaretinde gibi hissedeceğiniz doktor randevularınız, son derece hızlı ve basit uygulamalarla sizleri sağlıklı gülüşlere kavuşturacak.

 Modern Tedavi Yöntemleri

Günümüzdeki uygulamalar sayesinde, artık en ağır çürüklere sahip olan dişler bile kurtarılarak, kazanılabiliyor. Böylelikle diş kayıpları, artık yok denecek kadar azaltıldı. Ayrıca kaybedilen dişlerin yerine uygulanan implantlar ile gerçek bir diş görünümü elde edilmesi sağlanıyor.

Dişlerde meydana gelen çarpıklıklar, eğrilikler veya yeterince beyaz görünmeyen dişler için de birbirinden etkili uygulamalar söz konusu. Bütün bu uygulamalarla birlikte, artık rahatça gülümsemeniz sağlanıyor. Adadent ekibi olarak, uzman kadromuzla bu yöntemleri ve çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Hedefimiz hastalarımızın rahat hissederek diş tedavilerini olmaları ve sağlıklı ağız yapısına kavuşmalarıdır.

Ankara diş hekimi ihtiyaçlarınızda size hizmet sunan ekibimizde her diş ve ağız sorunu için ayrı bir birim ve doktor çalışmaktadır. Buna göre endodonti, implant, estetik diş hekimliği, ortodonti, pedodonti, periodontoloji, dijital diş hekimliği, dijital gülüş tasarımı, ozon diş hekimliği bölümlerine sahip bulunmaktayız.

Çocuklar İçin Özel Uygulamalar

Çocukları diş hekimine götürmek oldukça zordur. Bu uygulamalardan korkan çocuklar, tedavi sırasında son derece gergin olurlar. Ankara diş hekimi ihtiyaçlarınızda hizmet sunan Pedodonti Çocuk Adası ekibimiz, çocukların diş hekimi koltuğuna korkmadan oturmasını ve eğlenerek diş tedavilerini olmasını hedeflemektedir. Alanında uzman olan pedodonti hekimlerimiz, güler yüzleriyle çocukların psikolojilerini olumlu etkileyecek uygulamalarda bulunmaktadır. Çocuklardaki diş çürükleri, son derece yaygındır. Bu dişler tedavi edilmezse ağız yapılarında kalıcı hasarlar oluşabilir. Bu nedenle pedodonti bölümü, önemli hizmetler sunmaktadır.

 Anlaşmalı Kurumlar ve Kolay Ödeme İmkânları

Birçok anlaşmalı kurum ile yürütülen çalışmalarla çeşitli birimlerden sağlık sigortası kullanan kimseler, rahatlıkla diş tedavisi olabilmektedir Anlaşmalı kurumlar hakkında detaylı bilgi almak için, site üzerindeki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Anlaşmalı kurumların prosedürleri ve sizlerle yaptıkları sözleşmeler uyarınca, diş tedavi masraflarını en kolay şekilde ödeme şansına sahipsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bilgi Arşivi Sağlık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
akciğer kanseri | lenf kanseri | yumurtalık kanseri | meme kanseri | mide kanseri | cilt kanseri |